info@golsta.lt

+370 671 84 939

Automobilių pramonės lyderis

Apie įmonę

Golsta yra dinamiškas veikėjas automobilių atsarginių dalių pramonėje, išsiskiriantis kaip universalus tiekėjas, tarnaujantis tiek mažmeninėms, tiek didmeninėms poreikiams, kartu išlaikant tvirtą pasaulinę tiekimo grandinę. Kaip pagrindinė vieta tiek individualiems klientams, tiek verslams, Golsta siūlo įvairaus tipo aukštos kokybės komponentus, nuo būtinų variklio detalių iki sudėtingų priedų, užtikrinant išsamų sprendimą kiekvienam automobilių poreikiui. Įmonės įsipareigojimas puikumui plinta globaliai per jos plėtojamą tiekimo grandinę, užtikrinant sklandžią mažmeninę ir didmeninę veiklą tarptautiniu mastu.

Narys NEXUS Automotive
International SA

NEXUS Automotive International SA (N!) yra progresyvių automobilių pramonės įmonių augimo greitintuvas. Įkurta 2014 m. vasario mėn., esanti ES ir kurios būstinė yra Ženevoje, jos steigėjų partneriai yra 25 akcininkai, kurie yra pirmaujantys nepriklausomi automobilių dalių platintojai įvairiose rinkose. Golsta yra „Nexus“ narys nuo 2023-08-08.

N! atstovaujama 139 šalyse ir turi 135 narius.

Geriausi tiekėjai
Golsta e-parduotuvė

Inovatyvi internetinė parduotuvė „Golsta“ leidžia mūsų sutartiniams klientams rasti reikalingas dalis pagal registracijos numerį arba transporto priemonės identifikavimo numerį. Tokiu atveju galima ieškoti informacijos TecDoc globalioje atsarginių dalių duomenų bazėje, jei aukščiau nurodyta informacija nežinoma. Užsakymai, susidedantys iš rastų atsarginių dalių, gali būti lengvai paruošiami ir išsiunčiami, o klientams – pasiūlymai. Naujasis užsakymų centras taip pat siūlo vartotojams išsamią sąskaitų faktūrų apžvalgą, užsakymo būseną, sandėlio atnaujinimus ir kt.